Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

SÜPÜRGE SERVİSİ

f14

Benzersiz emiş güçleri, şık ve kompakt tasarımları, alerji önleme performansları, kolayca boşaltma ve temizleme imkanı olan hazneleri, kolay ulaşılabilir dahili kontrol düğmeleri, lekesiz temizleme özellikleri ve enerjiden tasarruf ettiren teknolojisi ile BEYAZ EŞYA elektrik süpürgeleri evlerde en çok kullanılan eşyalardan biri olmaya devam ediyor. Elektrik süpürgelerinin arıza ve bakım taleplerini ise BEYAZ EŞYAservisi aracılığıyla karşılamak gerekiyor. İstanbul’un en iyi servislerinden BEYAZ EŞYA elektrikli süpürgeservisi olarak ekibimiz elektrik süpürgelerinizi yıllarca aynı performansta kullanmanızı sağlayacak kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken BEYAZ EŞYA elektrikli süpürgelerinin yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktadır.

Ekibimiz İstanbul'un tüm semt ve mahallerine Beyaz Eşya Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. BEYAZ EŞYA Elektrikli Süpürge Servis Güvencesi ile uygun fiyatlarla yıllık periyodik bakım, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlanmaktadır.