Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

OCAK & FIRIN SERVİSİ

f6

En az güç tüketimi ile elektrik faturalarınıza katkısı olan, üçlü dağıtım sistemi ve yaydığı mikro dalgalar ile yemeklerinizin mükemmel şekilde pişmesini sağlayan, hızlı ve güvenli kullanım sunan, her yiyecek için farklı ısıtma devreleri ile sizi yönlendiren, mutfaklarınıza şıklık katan BEYAZ EŞYA mikrodalgalarınızın arıza ve bakım durumlarındaservisinizi arayın, cihazınızı tehlikeye atmayın. Yiyeceklerinizi besin değerlerini kaybetmeden ısıtan, yemek hazırlamada konfor sunan mikrodalga fırınlarınız için BEYAZ EŞYA mikrodalgaservisi olarak hizmet veren ekibimiz kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir ihtiyaçlarınızı karşılarken yedek parça ve aksesuar satışı da yaparak servis süreçlerinin tamamında yanınızda yer almaktadır.

Ekibimiz İstanbul'un tüm semt ve mahallerine Beyaz Eşya Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 30 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. BEYAZ EŞYA Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla mikrodalga periyodik bakım, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.