Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

KOMBİ SERVİSİ

f1

Hızlı ve etkili iklimlendirme özellikleri, enerji tüketimlerini minimum düzeyde tutan invertör yapıları, şık ve modern tasarımları, en zorlu çevre şartlarında bile çalışan dayanıklı parçaları, uzun ömürlü performansları ve kolay temizlenme özellikleri ile kombiler yaşam alanlarınıza konfor sunmaya devam ediyor. Klimalarınızın ev ve iş yerlerinizi her zaman maksimum verimle ısıtmasını ve soğutmasını istiyorsanız bakım ve arıza durumlarında Kombi servisini aramanız gerekiyor. Ekibimiz de bu noktada devreye girerek kombi servisi olarak ekibimiz üstün teknoloji ile üretilen kombilerinizin kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken talepleriniz doğrultusunda Kombi yedek parça ve aksesuar satışını da yapıyor.

Ekibimiz İstanbul'un tüm semt ve mahallerine Kombi Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz 25 yıllık sektördeki tecrübesi, geniş araç filosu, uzman teknisyenleri, modern ekipmanları ile cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılıyor. Kombi Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla yıllık kombi bakımı, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlıyor.