Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

KLİMA SERVİSİ

f2

Hızlı ve etkili iklimlendirme özellikleri, enerji tüketimlerini minimum düzeyde tutan invertör yapıları, şık ve modern tasarımları, en zorlu çevre şartlarında bile çalışan dayanıklı parçaları, uzun ömürlü performansları ve kolay temizlenme özellikleri ile BEYAZ EŞYA klimalar yaşam alanlarınıza konfor sunmaya devam ediyor. Klimalarınızın ev ve iş yerlerinizi her zaman maksimum verimle ısıtmasını ve soğutmasını istiyorsanız bakım ve arıza durumlarında BEYAZ EŞYAservisini aramanız gerekiyor. Ekibimiz de bu noktada devreye girerek BEYAZ EŞYA klimaservisi olarak ekibimiz üstün teknoloji ile üretilen klimalarınızın kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken talepleriniz doğrultusunda BEYAZ EŞYA klima yedek parça ve aksesuar satışını da yapıyor.

Ekibimiz İstanbul'un tüm semt ve mahallerine Kombi Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz 25 yıllık sektördeki tecrübesi, geniş araç filosu, uzman teknisyenleri, modern ekipmanları ile cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılıyor. Kombi Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla yıllık kombi bakımı, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlıyor.