Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

HAKKIMIZDA

Sahip olduğu 14 yıllık onarım tecrübesi ve profesyonel ekibiyle, yalnızca en kaliteli onarımları yapmakla kalmaz, aynı zamanda yaşadığınız problemin bir daha tekrarlanmaması için en küçük ayrıntıyı bile gözden kaçırmaz.


Her marka için uzmanlaşmış servis ekiplerimiz,ısıtma ve soğutma sistemleri, beyaz eşya, ankastre ürünlerini sorunsuz ve en hızlı şekilde onarır, sizlere kaliteli hizmet sunar.


Vermiş olduğu tüm servis ve bakım onarım hizmetlerine hizmet tarihinden itibaren bir yıl ekstra garanti vermektedir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.


VİZYONUMUZ

Rakiplerinden farklı, Türkiye’de lider, global pazarda güvenilir ve aranan marka olmak,

Karlı ve uzun dönemli SÜRDÜRÜLEBİLİR büyümeyi gerçekleştirebilmek için HEDEF PAZAR DÜNYA yaklaşımından hareketle, pazar payını artırmak,

Isıtma, soğutma, klima, havalandırma, sıhhi tesisat, mekanik tesisat işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek taahhüdünü üstlendiğimiz tesisleri, haneleri ve işyerlerini teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde hizmet vererek ülke ekonomisine, ilgili kurum ve birimlere sağlıklı, fonksiyonel, teknik ve estetik eserler kazandırmaktır.


MİSYONUMUZ

Güvenilir, yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize her zaman en iyi ürünleri ve hizmeti vermek ,

Ülkemiz kanun ve nizamlarına uygun hareket etmek,

Daima çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerji tüketimli ürünler sunmak.

Yaptığımız bütün projelerde karşılıklı iş ahlakından ödün vermemek, sürekli gelişmeyi amaçlayan bir ekip ruhu ile kalite seviyesini sürekli yükseltmek , çevreye saygılı olarak ekonomiye katma değer , ülkeye istihdam sağlamaktır.