Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

f4

Çamaşır makineleri her yıkamada tasarruf sağlama özellikleri, yenilikçi tasarımları, daha az gürültülü ve titreşimli yapıları, akıllı kontrol mekanizmaları, en zor lekeleri çıkaran temizleme modelleri ile sektörün en iyi markalarından biridir. Çamaşır makinelerinizin ilk günkü performanslarını koruması için arıza ve bakım taleplerinizi Çamaşır Makinesi servisi aracılığıyla karşılamanız gerekir.

Bu aşamada devreye giren çamaşır makinesi servisimiz sizlere makinelerinizi sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken çamaşır makinelerinin yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktadır.

Ekibimiz İstanbul'un tüm semt ve mahallerine Çamaşır Makinesi Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Merkezimiz geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Çamaşır Makinesi Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla yıllık periyodik bakım, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.