Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

BUZDOLABI SERVİSİ

f3
Buzdolapları enerji tasarruflu A++ sınıfı teknolojileri, şık ve modern tasarımları, geniş iç hacmi ve rafları, avantajlı kullanım sağlayan üstün özellikli yapıları ile dünyanın en çok kullanılan buzdolabı modellerindendir. Bu konforun ve avantajların sürekli olmasını istiyorsanız buzdolaplarınızın arıza ve bakım durumlarında servisinizi arayın, cihazınızı tehlikeye atmayın. Buzdolabı servisi olarak ürünü satın aldıktan sonra devreye giren ekibimiz kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sunarken buzdolaplarının yedek parça ve aksesuar satışını da yapmaktadır.

Ekibimiz İstanbul'un tüm semt ve mahallerine Buzdolabı Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 Merkezimiz geniş araç filosu ve uzman teknik kadro, güncel ekipmanlar ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Buzdolabı Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla beyaz eşya periyodik uygulamalarından, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.