Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Kombi Servisi
Hemen Servis Çağır

ANKASTRE SERVİSİ

f13

Sağlıklı pişirme özellikleri olan mikrodalga fırınlar, hızlı ve hijyenik emiş gücüne sahip davlumbazlar, güvenli çalışan set üstü ocaklar BEYAZ EŞYA teknolojisi ile evlerinize geliyor. A sınıfı özellikleri, yanmaz ve yapışmaz hatta çevreye zarar vermeyen üretim malzemeleri, yıllara dayanıklılığı ile mutfaktaki en iyi yardımcılarınız olan ankastre BEYAZ EŞYA ürünlerinizde arıza halinde servisinizi aramayı ihmal etmeyin, cihazınızı tehlikeye atmayın. BEYAZ EŞYA ankastre servisi olarak montaj, bakım, onarım-tamir hizmetlerini sizlere sunarken BEYAZ EŞYA buzdolaplarının yedek parça ve aksesuar satışını da yaparak %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktayız.

Ekibimiz İstanbul'un tüm semt ve mahallerine Beyaz Eşya Teknik Servisi konusunda hizmet vermektedir. Servisimize çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Geniş araç filosu, uzman teknik ekip, güncel yedek parçalar ve 25 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktayız. BEYAZ EŞYA Ankastre Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla cihazlarınıza özel bakım, montaj, tamir ve onarım uygulamaları yapmaktayız.